Drzwi wewnętrzne

POSIADAMY W CIĄGŁEJ SPRZEDAŻY CAŁY ASORTYMENT DRZWI WEWNĘTRZNYCH FIRM "STOLBUD-WŁOSZCZOWA", "DOOR-POL", "INVADO"

WSZYSTKIE CENY PODANE NA STRONIE SĄ CENAMI BRUTTO W/G KATALOGU DANEGO PRODUCENTA. WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT KORZYSTNYCH RABATÓW W NASZYCH ODDZIAŁACH. 

 

 

 • STOLBUD WŁOSZCZOWA

  Stolbud Włoszczowa S.A. jest jednym z największych w Polsce producentów drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej. To profesjonalnie zarządzana firma, o polskim kapitale. Po raz pierwszy uruchomiliśmy linię produkcyjną w 1969 roku.

  W 1995 roku nastąpiła prywatyzacja spółki, rozpoczął się proces wielkich przeobrażeń i przyspieszonego rozwoju. Unowocześniliśmy technologię, zainwestowaliśmy w park maszynowy, w najlepsze urządzenia do obróbki drewna i innowacyjne rozwiązania. Powiększyliśmy i uatrakcyjniliśmy ofertę okien i drzwi, wciąż ją rozwijamy i doskonalimy.

  Dziś marka Stolbud jest symbolem jakości, klasy, solidności i prestiżu, a produkty opatrzone jej znakiem dają poczucie satysfakcji i komfortu

  Posiadamy własny tartak we Włoszczowie, który powstał tuż po I wojnie światowej. Dziś drewno dociera tam z przeszło dwudziestu nadleśnictw. Tartak wyposażony jest w nowoczesne komory suszarnicze sterowane komputerowo. Termiczna obróbka nadaje drewnu niezwykłe właściwości - wyjątkową stabilność wymiarową i wytrzymałość. Zaopatrujemy się sami, w najlepszy surowiec drzewny, co więcej mamy możliwość jego wnikliwej selekcji na najwcześniejszych etapach produkcji.

  Nowoczesny park maszynowy, własny tartak oraz zespół fachowców, którzy słyną ze swej precyzji i doświadczenia zapewniają doskonałą jakość naszych okien i drzwi. Potwierdzają to: wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm: ISO 9001, ISO 14001,PN-N 18001 oraz komplet aprobat technicznych i certyfikatów na wszystkie produkowane przez nas wyroby..

  Jako firma z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem, wyposażona w najnowocześniejsze technologie, wspierana przez zaangażowany i kreatywny zespół pracowników jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde zamówienie. Nawet okno w kształcie żarówki.

  Proponujemy Państwu energooszczędne okna Capital z jednym z najniższych w kraju współczynników przenikania ciepła, drewniane okna Profit, Plus i Standard, w różnych przedziałach cenowych, okna drewniano – aluminiowe, balkony przesuwne i przesuwno - uchylne oraz okna PVC.

  Produkujemy dla Państwa blisko 40 wzorów drewnianych drzwi wejściowych do domów w bogatej kolorystyce, z różnych gatunków drewna; drzwi dwudzielne; solidne, bezpieczne i tłumiące hałas drzwi wejściowe do mieszkań; niemal 300 wzorów drzwi wewnętrznych, od drewnianych po fornirowane, okleinowane do szklanych; garderobiane, przesuwne, w wersji dwudzielnej, bezprzylgowej, droższe i te tańsze – wybór jest naprawdę ogromy. Aby zapewnić kompleksowość naszej oferty proponujemy ościeżnice i wszystkie niezbędne do wykończenia akcesoria. Przekonajcie się Państwo sami zwiedzając naszą stronę. Miłego spaceru.

 • DOOR-POL

  Spółka DOOR - POL jest przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją drzwi wewnętrznych w określonym stylu, w określonej jakości i kolorystyce oraz handlem hurtowym stolarki drzwiowej.W skład organizacji wchodzą: Fabryka w ekonomicznej strefie Żarnowieckiej, Zakład Produkcyjny w Biskupcu koło Grudziądza  oraz siedem hurtowni regionalnych, obsługujących  teren całej Polski.Nasze oddziały  znajdują się w następujących miejscowościach Polski:
  Gdańsk, Toruń, Poznań, Wrocław, Szczecin, Katowice, Warszawa .Każdy oddział  firmy  ma  przypisaną grupę  klientów  oraz obszar działania.Takie rozwiązanie  i   lokalizacja,  zapewnia optymalną logistykę transportową wewnątrz firmy oraz możliwości  szybkiej i systematycznej  obsługi swoich klientów.Obecnie  obsługujemy   w zakresie   handlu stolarką drzwiową  około 1000 klientów w całym kraju.Wysoka jakość, niska cena, atrakcyjne  wzornictwo, krótkie terminy realizacji  i zadowolenie  klienta. Od wielu lat są  znakami  szczególnymi,  które wyróżniają    firmę Door-Pol spośród pozostałych producentów drzwi w Polsce.Są   jednocześnie   wyznacznikiem  profesjonalizmu  i  jakości   zapewniając Państwu  drzwi wewnątrz lokalowe  do  mieszkań, biur  czy  obiektów  użyteczności  publicznej.Drzwi to   nieodzowny   element  każdego  pomieszczenia.  Współgrając  z  jego aranżacją, czy wyposażeniem  nadaje   mu  charakter i poczucie  idealnego smaku.Ich  odpowiedni  wybór   jest  niezmiernie ważny.Na co dzień,  spędzamy z nimi dużo czasu. Drzwi  stają się  częścią  każdego z nas.  Nasze mają to coś, aby  je kochać.Kolorystycznie  dopasowaliśmy  je   do większości   producentów mebli lub podłóg.Ułatwia  to dobór  do  istniejących już wnętrz lub zastosowanie w  nowych projektach  wystroju.Uniwersalne  wzornictwo  i  wachlarz kolorów  powoduje, że prezentowane drzwi  idealnie  współgrają  z  praktycznie  każdym rodzajem  czy wystrojem wnętrza .Firma Door–Pol Sp. z o.o. obecna na rynku  Polskim i Europejskim, w bieżącym  roku,  wyraźnie umacnia  swoją  pozycję.Jako wyznacznik  nowej ery w produkcji stolarki  drzwiowej uruchomiliśmy jedną z najnowocześniejszych fabryk w Unii Europejskiej,  posiadająca w pełni skomputeryzowaną linią technologiczną.Gwarantuje to produkowanym przez Door-Pol produktom  atrakcyjną cenę i bardzo wysoką jakość wykonania, potwierdzoną   międzynarodowym certyfikatem jakości ISO  9001:2009Naszym atutem jest także najprawdopodobniej najkrótszy  termin realizacji.

 • INVADO