INVADO

 • TORINO

  Drzwi TORINO to wyrób elegancki i nowoczesny, wykonany z najwyższą dbałością o szczegóły. Szeroki wybór oklein i oszkleń umożliwia każdemu dopasowanie drzwi do swojego wnętrza.

 • MERANO

  Kolekcja skrzydeł MERANO to rozwiązanie zaprojektowane dla ludzi ceniących sobie nowoczesność. Charakterystyczny wzór sprawia wrażenie przestrzeni. Drzwi dostępne są w sześciu okleinach z trzema rodzajami szkła dekoracyjnego do wyboru.

 • AQUARIUS

  AQUARIUS to modele wysokiej jakości drzwi okleinowanych, które odmienią każde wnętrze. Dodają prestiżu i są efektowną ozdobą w mocnej kolorystyce kasztanu. Są to skrzydła dla osób poszukujących własnego indywidualnego stylu.
 • LIBRA

  LIBRA to subtelne i eleganckie drzwi okleinowane, których wzornictwo i mocna kolorystyka kasztanu są zgodne z światowymi trendami w architekturze wnętrz. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii łączenia oklein ENDURO te wysokiej jakości skrzydła są niezwykle trwałe.
 • TAURUS

  TAURUS to subtelne i eleganckie drzwi okleinowane, których wzornictwo i mocna kolorystyka kasztanu są zgodne z światowymi trendami w architekturze wnętrz. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii łączenia oklein ENDURO te wysokiej jakości skrzydła są niezwykle trwałe.

 • NAPOLI

  Skrzydła NAPOLI to prosta wysokiej jakości kolekcja drzwi, która doskonale podkreśla indywidualny charakter każdego wnętrza nie zakłócając jego harmonii. Szeroka, starannie dobrana kolorystyka oklein ENDURO w połączeniu z atrakcyjną gamą oszkleń umożliwia dopasowanie tych modeli do indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników.
 • BOLOGNA

  Skrzydła BOLOGNA ożywią każde wnętrze. Ten prosty, geometryczny, a zarazem elegancki wzór dostępny w bogatej ofercie oklein Enduro, wykonany z niezwykłą dbałością o szczegóły, zadowoli gusta użytkowników stawiających na solidność i piękno.

 • ROMA

  Drzwi ROMA to elegancki model, który doskonale harmonizuje z nowoczesnym wnętrzem. Specjalnie dopasowany wzór sprawia wrażenie lekkości. Wyselekcjonowana kolorystyka laminatów oraz wypełnienia za szkła satinatio lub chinchila pozwalają osiągnąć proste rozwiązania przestrzenne.
 • DOMINO

  Kolekcja fornirowanych drzwi DOMINO charakteryzuje się łagodnością linii i prostotą formy. Obszerna gama nowoczesnych i niezwykle gustownych oszkleń daje możliwość stworzenia wyjątkowej kompozycji podkreślającej elegancki charakter wnętrza. Dzięki solidnej konstrukcji z drewna iglastego i zastosowaniu innowacyjnej technologii skrzydła te cechują się dużą odpornością na odkształcenia co sprawia, że są wyjątkowo trwałe.