Rynny

 • Elementy uniwersalne

  Atrakcyjność systemów rynnowych dopełnia szeroki asortyment elementów uzupełniających, takich jak: narożniki o dowolnych kątach rozwartych, czyszczaki z kratką łatwe do oczyszczenia, na których zatrzymują się liście wpadające do rur spustowych, koszyczki do leja spustowego czy siatki ochronne do rynny, zapobiegające zatykaniu systemu igliwiem i liśćmi. Dodatkowo bezpośrednie połączenie systemu rynnowego z kanalizacją umożliwia uniwersalny wpust deszczowy.

 • Kanion 100/75

  W zależności od maksymalnej powierzchni dachu, która ma być odwadniana, KANION 100/75 - rynna półokrągła z wywinięciem, o średnicy 100 mm, rura spustowa okrągła o średnicy 75 mm - może być instalowany na domach jednorodzinnych, obiektach handlowych oraz altanach i garażach, gdzie jedną rurą spustową można odprowadzić wodę z dachu o powierzchni do 140 m2. System występuje w pięciu kolorach: ciemny brąz, biały, czarny, czerwony i grafit.

 • Kanion 130/90

  W zależności od maksymalnej powierzchni dachu, która ma być odwadniana, KANION 130/90 - rynna półokrągła z wywinięciem, o średnicy 130 mm, rura spustowa okrągła o średnicy 90 mm - może być instalowany na domach jednorodzinnych, blokach tarasowych czy obiektach handlowych, gdzie jedną rurą spustową można odprowadzić wodę z dachu o powierzchni do 246 m2. System występuje w pięciu kolorach: ciemny brąz, biały, czarny, czerwony i grafit.

 • Kanion 160/110

  W zależności od maksymalnej powierzchni dachu, która ma być odwadniana, KANION 160/110 - rynna półokrągła z wywinięciem, o średnicy 160 mm, rura spustowa okrągła o średnicy 110 mm - może być instalowany na większych domach wielorodzinnych, dużych obiektach handlowych oraz na obiektach wielkości hal fabrycznych czy magazynowych, gdzie jedną rurą spustową można odprowadzić wodę z dachu o powierzchni do 378 m2. System występuje w czterech kolorach:ciemny brąz, biały, czarny i grafit.

 • Kanion 70/50

  W zależności od maksymalnej powierzchni dachu, która ma być odwadniana, KANION 70/50 - rynna półokrągła z wywinięciem, o średnicy 75 mm, rura spustowa okrągła o średnicy 50 mm - może być instalowany na domach jednorodzinnych oraz altanach i garażach, gdzie jedną rurą spustową można odprowadzić wodę z dachu o powierzchni do 72 m2. System występuje w pięciu kolorach: ciemny brąz, biały, czarny, czerwony i grafit.

 • Kolorado

  KOLORADO jest systemem szybkiego odprowadzania wody. Z uwagi na swe wymiary znajduje zastosowanie do odprowadzania wody z dużych domów, tradycyjnych bloków mieszkalnych, obiektów przemysłowych, handlowych czy rolniczych. Powodem jego znakomitej efektywności hydraulicznej jest nowoczesna konstrukcja i wykorzystany materiał. Jedna rura spustowa jest w stanie odprowadzić wodę z dachu o powierzchni do 310 m2. Rynny o profilu półokrągłym maja srednicę 150 mm , rury okragłe spustowe - 110 mm.

 • Orinoko

  ORINOKO stanowi ofertę skierowaną do właścicieli domów jednorodzinnych i małych obiektów handlowych, altan lub garaży, choć system ten można z powodzeniem instalować również na blokach mieszkalnych. Zaprojektowany został w taki sposób, aby jedną rurą spustową odprowadzić wodę z dachu o powierzchni do 180 m2. System ORINOKO zawiera zestaw kształtek, złączek i zapinek, które sprawiają, że wszystkie części bardzo łatwo zamontować.

 • Kanion 130/110

  W zależności od maksymalnej powierzchni dachu, która ma być odwadniana, KANION 130/110 - rynna półokrągła z wywinięciem, o średnicy 130 mm, rura spustowa okrągła o średnicy 110 mm - może być instalowany na domach jednorodzinnych, obiektach handlowych, a nawet na obiektach wielkości hal fabrycznych czy magazynowych, gdzie jedną rurą spustową można odprowadzić wodę z dachu o powierzchni do 280 m2. System występuje w pięciu kolorach: ciemny brąz, biały, czarny, czerwony i grafit.